KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12398364
nr 1239 8364
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Akvareller, 3 st. Segelbåtar, signerade, bladets mått: 23x17 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:38:05
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)